Kurumsal

2003 yılında kurulan Ajans 9 Reklamcılık, teknolojiye uygun zengin makine parkuru, konusunda tecrübeli, tasarım ve imalat ekibiyle kuruluşunun 17.yılında sizlere reklamcılık sektöründe kaliteyi ilke edinerek hizmet  vermektedir. Ürünlerimizin tamamını kendi bünyemizde tasarlayıp dışarıya bağımlı kalmadan kendi bünyemizde üretmekteyiz.

Firmamız sadece açıkhava değil medya sektöründe de hizmet vermektedir. Bir çok radyo, tv, programı, gazete yazıları, bülten çalışmalarının yanı sıra 2019 yılından itibaren bölgenin tek ülkemizin birkaç basılı gazetesinden olan Arka Plan Sanat 'ı çıkartmaktadır. Kültür, sanat, gezi içeriğine sahip gazete henüz birinci yılında beş yüz abonesi ile sektörün en önemli  mecrası olmaya adaydır.

Uzman personel kadromuz; AR-GE ve tasarım çalışmalarıyla, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.

Ajans 9 Reklamcılık olarak personelimizin eğitim seviyesini en üst düzeye çıkarıp gelişen teknolojiye uyum sağlamak temel prensibimizdir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında ve doğru ürünle gidermek ‘’KALİTE HERKESİN HAKKIDIR’’ inancıyla, kaliteyi uygun fiyata sunmak MİSYONUMUZDUR. 

VİZYONUMUZ; Tutarlı, etkili ve yenilikçi fikirlerimizle sektörümüzde öncü kuruluş olmaktır.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis